KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15232034
nr 1523 2034
Akvarell
Daga Wennerström (1955 -) signerad, akvarell, Skeppsbron, 47x35 cm, yttermått inklusive ram: 57x 47 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 20 februari 2023
kl 20:54:28
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr
20 feb
Stockholm
Läs mer om Stockholm